Mając 35 lat szukałam sposobu jak szybko i skutecznie zatuszować moją siwiznę. Próbowałam różnych środków maskujących siwiznę włosów, ale nie byłam zadowolona.  Wszystkie produkty zawierały płynny silikon, który ma szkodliwy wpływ na włosy i skórę głowy.Dlatego pomyślałam o opracowaniu i wprowadzeniu własnego sprayu do retuszu siwizny o całkowicie unikalnym składzie. Moje wykształcenie farmaceutyczne i 25 letnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwoliło mi opracować Spraye Colorwin nie zawierające płynnego silikonu.

Sukces tych produktów pozwolił na dalszy rozwój i poszerzanie linii Colorwin o nowe ciekawe produkty do włosów, które pomagają kobietom i mężczyznom zachować piękny, młodzieńczy wygląd nawet w starszym wieku. Stawiamy na prostotę, funkcjonalność i naturalność.Aby włosy wyglądały pięknie, muszą być zdrowe i nie można ich niszczyć zbędną chemią.

Kosmetyki Colorwin zapewniają natychmiastowo widoczne efekty, ich stosowanie jest proste i niezawodne. Ważne też jest dla nas, aby produkcja Colorwinu nie miała negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Mam nadzieję, że nasz entuzjazm, zaangażowanie i wysiłek, który wkładamy we wszystkie produkty Colorwin będą doskonale służyć naszym Klientom.

Dr. Jolanta Kantor

Colorwin to marka, której produkty pomagają kobietom i mężczyznom zachować piękny, młodzieńczy wygląd.

Aby włosy wyglądały ładnie, muszą być przede wszystkim zdrowe dlatego nie można ich niszczyć zbędną chemią. Dlatego stawiamy na prostotę, funkcjonalność i naturalność. Nasze produkty potrafią nie tylko pozbyć się siwych włosów, ale dbają także o skórę głowy.

Colorwin mówi stanowcze NIE parabenom i ciekłym silikonom - nie dodajemy powyższych składników do produkcji swoich produktów. Chcemy pokazać Ci zdrową alternatywę, która nie obciąża Twoich włosów i nie narusza ich struktury.

Naszym celem jest dostarczenie Tobie kosmetyków, które zapewniają natychmiastowy, widoczny efekt, a ich użycie jest banalnie proste i niezawodne.

Ważne jest też, dla nas aby produkcja produktów Colorwin nie miała negatywnego wpływu na środowisko. Dlatego opracowaliśmy spray do odrostów bez ciekłego silikonu. Silikon, który dodawany jest przez konkurencyjne marki, nie rozłoży się w przyrodzie nawet po 30 latach.

Colorwin.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.