Barbara Mazur

Colorwin to świetny produkt. Kupiłam dwa jasnobrązowe i jeden podarowałam mamie, która też jest z niego zadowolona. Maskuje siwizny i blaknącą farbę. 

Lekko się zmywa. Zdecydowanie polecam

Danuta Szewczyk

Witam, jestem alergikiem i dlatego częste farbowanie włosów to dla mnie sporym kłopotem. Colorwin spray  bardzo mi pomógł z odrostami. Pięknie kryje widoczne siwe włosy, a co najważniejsze, skóra głowy w ogóle mnie nie swędzi. Cieszę się, że spróbowałam! Dziękuję!!!! 😀

Anita Pilecka

Miałam szczęście i wygrałam ten świetny spray do włosów w kolorze Dark Brown. Byłam mile zaskoczona w jaki sposób zniknęły odrosty za jednym sprysknięciem. Z pewnością docenią go wszystkie mamy z dziećmi, które po prostu nie mają czasu na chodzenie do fryzjera dwa razy w miesiącu. Fajny mały, w zasadzie „duży“ pomocnik.

Krystyna Ćmiel

Wreszcie coś dla naszych loków, co jest bezpieczne i pomaga w walce z nieubłagalnie lecącym czasem 😀. Tuszuje dokładnie, dodatkowo ładnie pachnie i ma zadowalającą wydajność. To miła niespodzianka tej małej buteleczki! 🙂 Pomaga przetrwać okres, kiedy nie możesz załapać się na wizytę u fryzjera lub po prostu nie chcesz jeszcze farbować włosów 😉 Za mnie kciuk w górę i gorąco polecam!

Maria Adamczyk

Wielkie dzięki, że istnieje tak doskonały produkt bez ciekłego silikonu. Ponieważ mam już dużo siwych włosów i praktycznie po 2 tygodniach już świeci moja siwizna w przedziałku. Kupiłam spray do retuszu, by przekonać się, czy to działa. I masz go, maskuje świetnie! Kuszę się, by wypróbować też korektor.Ten spray to ważny pomocnik nie tylko dla mnie. Jestem bardzo wdzięczna, że nie muszę od razu nakładać farby, ale pomimo tego wyglądam elegancko. Życzę wielu zadowolonych klientów.

Colorwin.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.